Your Page Title
Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla

etskurumsal

KURUMSAL

ETS GRUP

Hizmet kalite standartlarına 2003 Yılından günümüze imza atmaya devam etmekteyiz.

Endüstriyel Temizlik Sistemlerinde 2003 yılı itibariyla sektöründe mükemmeliyetçi tutumu ve profesyonel çözümleri ile fark yaratıp kalite anlayışını birçok alanda kalite yönetim sistemlerinden ödün vermeden teknolojik yeniliklerin her daim takipçisi ve ilk uygulayıcısı olmanın verdiği ayrıcalığı ulusal ve uluslararası platformda markanın bilinirliliğinin devamlılığı daim olacaktır.
Çözüm merkezi odaklı olup geniş müşteri portföyümüzün yegane sebebi hizmetimizin güvenirliliği ve devamlılığıdır. Temel prensiplerimizi göz ardı etmeksizin doğru ve güvenilir iletişimle bir seferlik değil devamlılığı sağlayacak ticari ilişkiler kurduğumuz kurumsal markalar arka fonumuzu oluşturur.

ETS GRUP Endüstriyel temizlikte üst düzeyde uygulamayı girişimci ve yenilikçi olmakla birlikte endüstriyel temizlikte güvenin anahtarı olmak yolunda. Arzın çok talep olduğu sektörümüzde yıllardır fark yaratmaya ayrıca marka bilinirliliğimizi korumaya devam ediyoruz

Sektörün sayılı yetkin markalarından biri olmakla beraber;
ETS GRUP Gros marketimiz de parakende satışlarımızla müşteri yelpazemizin çeşitliliği ve memnuniyeti içerisindeyiz.
Kendi kulvarlarında zirve markalar ile olan işbirliğimiz devam etmekle beraber her geçen gün markalarımızı çoğaltmaktayız.
Lojistik ağımız artan talepler doğrultusunda 2003 yılından bu yana yüksek 
performans gösteren depertmanımız üretim noktamız ve tüketim noktaları arasında hızlı erişim ağı sağlamaktadır.

Sektörümüzde ürünlerimizin çeşitliliği harici yenilikçi çözümlerle çevreyi koruma bilincinde yaklaşıp sürekli iyileştirilmektedir. Hizmet kalitemizde performans düzeyimiz müşteri memnuniyetiyle eş değerdedir. Mükemmeli ve farklılığı ayrıca motto edinmiş gerekli niteliklere sahip geniş kadrosu her türlü endüstriyel alanda sektörün gelişim sürecini yakından takip ederek profesyonel çalışmalara imza atarak hizmet kalite standartlarını imza atmaya devam etmektedir.

Dijital internet ortamında da hızlı sipariş takip ve lojistik koordinasyon sistemimizle müşterilerimize kıymetli olan zamanlarına tasarruf sağlıyoruz. Vaadimiz olan daimi güven duygusunu ve hizmet kalitemizi istikrarlı bir şekilde koruyarak size çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Endüstriyel temizlikte verimlilik ve kullanım kolaylığını sağlamakla beraber garantili yenilikçi ürünlerimizle hizmetlerimizle alanımızda uzmanlığımızı, mutlu müşteri dönüşleriyle her geçen gün büyüyoruz. Standartlarımızdan taviz vermeden sektörde ilk tercih edilenlerden olmamız düsturumuz dur. ETS GRUP Endüstriyel alanlarımız kapalı açık mekanlar kamu alanlarında özel şirket ve işletmelerde yaşam alanlarında deniz araçlarında üretim alanlarında maksimum uzmanlıkla mükemmeli sunarak hizmet sektöründe varlığını çözüm ortağınız olarak devam ettirecektir..

Hüseyin YILMAZ
Kurucu & Yönetici

 

HÜSEYİN YILMAZ

Kurucu & Yönetici

Hizmet kalitemizde performans düzeyimiz müşteri memnuniyetiyle eş değerdedir.

VEDAT YILMAZ

Genel Müdür

Dijital internet ortamında da hızlı sipariş takip ve lojistik koordinasyon sistemimizle müşterilerimize kıymetli olan zamanlarına tasarruf sağlıyoruz.

DEPOLAMA VE LOJ.

Lojistik ağımız artan talepler doğrultusunda 2003 yılından bu yana yüksek performans gösteren depertmanımız üretim noktamız ve tüketim noktaları arasında hızlı erişim ağı sağlamaktadır

KURUMSAL PAZAR

Vaadimiz olan daimi güven duygusunu ve hizmet kalitemizi istikrarlı bir şekilde koruyarak size çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.